Agencja Nieruchomosci, Alina Jakubek-Nylec
  • Service Areas: Costa Blanca, Costa Calida, Costa del Sol
  • Specialties: Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami

About Alina Jakubek -Nylec

Na rynku nieruchomości działa od 2010 roku. Jej pasją jest pomaganie klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości spełniającej ich potrzeby i oczekiwania, a także pomoc przy sprzedaży nieruchomości. Przeprowadza ich przez cały proces transakcji krok po kroku, w bezpieczny sposób i z pełnym zaangażowaniem.

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim, a później studia podyplomowe na Uniwersytecie Gdańskim i uzyskała Państwową licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, Nr 15398.

Posiada Certyfikat z zakresu HOME STAGING, czyli technik przygotowania nieruchomości do sprzedaży i wynajmu, a także wiele innych szkoleń oraz kursów z zakresu przygotowania ofert nieruchomości, ich promowania i finalizowania transakcji.

Swoje doświadczenie na rynku nieruchomości rozpoczęła od pracy jako pośredniczka i właścicielka biura nieruchomości działającego w ramach współpracy z amerykańską firmą REMAX. Później angażowała się w przedsięwzięcia zarówno w kraju, jak i o charakterze międzynarodowym mające na celu propagowanie oraz utrwalanie najlepszych standardów działania agentów nieruchomości poprzez ich szkolenie oraz rozwój zawodowy.

Obecnie głównym obszarem jej działania jest rynek nieruchomości w Hiszpanii. To kolejna wyjątkowa droga, po której stąpa ciesząc się wspólnie z swoimi klientami z realizacji ich marzeń i dążeń dotyczących inwestycji na tym rynku.

Język: Polish, Spanish

Sortuj według:

0 Przejrzeć

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Porównać
Otwórz chat
Dzień Dobry.
Jak możemy pomóc?