Grzegorz Szczurowski

w Prestigio Real Estate

  • Service Areas: Costa Blanca, Costa Calida
  • Specialties: Obsługa sprzedaży, Zarządzanie nieruchomościami

About Grzegorz Szczurowski

Współzałożyciel Prestigio Real Estate

Od 2018 roku zajmuje się nieruchomościami w Hiszpanii, miłośnik tego pięknego kraju, jego kultury, kuchni i krajobrazów.

Ukończył Ekonomię na Uniwersytecie Gdańskim. Grzegorz to prawdziwy zawodowiec w każdym calu. Posiada 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu firmami w sektorze prywatnym, także własnego biznesu, w tym biura nieruchomości w Polsce. Rozumie, że ciężka praca jest kluczem do zaspokajania potrzeb klientów i nie boi się jej podjąć.

Praca w nieruchomościach to dla niego prawdziwa pasja i wymarzone zajęcie. Nie tylko sprzedaje nieruchomości w Hiszpanii, ale również w nie inwestuje, co sprawia, że posiada własne doświadczenia i praktyczną widzę, którymi z chęcią dzieli się z potencjalnymi nabywcami. Dzięki temu lepiej potrafi wczuć się w potrzeby kupujących i ich rozumie.

Entuzjasta indywidualnej pracy z klientem. Każdego klienta traktuje dokładnie tak, jak sam chciałby być traktowany – z szacunkiem oraz profesjonalnie. Stara się odczytać i zrozumieć wszystkie potrzeby klienta (opierając się na szczerej, wnikliwej rozmowie), a do każdej transakcji podchodzi indywidualnie.

Za cel stawia sobie jak najlepsze dopasowanie oferty do potrzeb i wymagań klienta, by znaleźć nieruchomość, która spełni wszystkie jego oczekiwania, w czym pomaga mu wrodzona dokładność, dążenie do celu i analityczne myślenie.

Dzięki pozytywnemu nastawieniu oraz szczerości i zaangażowaniu, zdobywa zaufanie oraz buduje dobre relacje z klientami.

Pomysłodawca i twórca projektu pod nazwą: „Na styku Costa Blanca i Costa Calida”, cyklu reportaży i biuletynów, mających na celu popularyzację wiedzy o regionie i przybliżanie ciekawych miejsc i interesujących wydarzeń, o których nie przeczytasz w przewodnikach turystycznych. Prowadzi też blog pod tym samym tytułem.

Prywatnie Grzegorz to szczęśliwy tata 6-letniej Ewy i wieczny optymista. Wśród wielu zainteresowań, wyróżnić należy akwarystykę i astronomię. Uwielbia dobrą kuchnię, szczególnie azjatycką i dobre wino. Wolne chwile lubi spędzać nad morzem.

Język: Polish, English

Sortuj według:

0 Przejrzeć

(5 poza 5)
Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Porównać
Otwórz chat
Dzień Dobry.
Jak możemy pomóc?